piątek, 29 września, 2023

Aplikacje mobilne od najpopularniejszych bukmacherów w Polsce

Bukmacherzy

Aplikacje mobilne od bukmacherów cieszą się znaczną popularnością. Firmy bukmacherskie nieustannie inwestują w rozwój swojej obecności w internecie, co wpisuje się w rosnące potrzeby i oczekiwania użytkowników. Specjalnie na prośbę naszych Czytelników sprawdzamy, jak działają aplikacje mobilne od najpopularniejszych firm bukmacherskich w Polsce – jakie mają funkcjonalności oraz na jakich systemach operacyjnych można je pobierać .

aplikacje popularnych bukmacherów
Aplikacje mobilne od najpopularniejszych bukmacherów w Polsce

Aplikacja bukmacherska od Betfan 

Aplikacja bukmacherska stworzona przez Betfan jest naprawdę całkiem dobra. Nie wyróżnia się ona jednak niczym niezwykłym na tle pozostałych firm bukmacherskich. Możemy ją pobierać zarówno na urządzeniach opartych na systemie Android jak i iOS. Dzięki aplikacji od www.Betfan.pl zyskujemy szybki dostęp do swojego konta bukmacherskiego, całkowitej oferty zakładów a także możemy łatwo i szybko sprawdzać postawione przez siebie kupony czy wyniki spotkań na żywo.

Dużym minusem aplikacji bukmacherskiej od Betfan jest fakt, iż nie można wpłacać i wypłacać środków na konto. Czasami pojawiają się też małe błędy podczas logowania do swojego konta, być może przyszła aktualizacja już to poprawi. Szkoda, że bonusy bez depozytu nie są dostępne dla graczy aplikacji bukmacherskich.

Aplikacja bukmacherska od Forbet 

W aplikacji bukmacherskiej od firmy Forbet mamy dostęp do wszelkich zakładów dostępnych w ofercie tego bukmachera. Oprócz tego, mamy tam również funkcję o nazwie Match Tracker oraz Rapid Pay – jest to funkcja, dzięki której szybko można doładować swoje konto bukmacherskie. W ostatnim czasie bukmacher Forbet wprowadził także do swojej aplikacji dodatkową funkcjonalność polegającą na możliwości obstawiania sportów wirtualnych, oglądania transmisji ze sportów wirtualnych na telefonie oraz funkcję cashback.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Ponadto, Polski bukmacher Forbet umożliwił również swoim graczom funkcję automatycznego logowania na www.iForbet.pl oraz powiadomień typu push. Generalnie aplikacja bukmacherska od Forbet jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze. 

Aplikacja bukmacherska od STS 

Firma bukmacherska STS mocno stawia na rozwój w mobile’u. Jej aplikacja mobilna jest naprawdę bardzo przyzwoita i pozytywnie wyróżnia się na tle pozostałych firm bukmacherskich. STS to jedna z niewielu firm bukmacherskich, która w swojej aplikacji mobilnej pozwala użytkownikom na oglądanie transmisji na żywo. Osoby korzystające z aplikacji mobilnej STS mogą postawić dowolnie przez siebie wybrany rodzaj zakładu – przedmeczowy, live oraz na sporty wirtualne. Dobrą funkcjonalnością jest także czat, dzięki któremu można dyskutować z innymi graczami ze strony www.STS.pl, zaś opcja Livescore umożliwia śledzenie aktualnych wyników sportowych i statystyk z rozgrywanych meczów. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS bardzo dobrze spisuje się także pod względem dostępnych metod płatności. Płatności można tam dokonywać za pośrednictwem Netellera, Skrilla oraz PayU. Wypłaty można z kolei realizować dzięki usłudze STSpay. Opcja cash-out umożliwia wypłacenie kuponu przed zakończeniem danego spotkania, a funkcja szybki zakład umożliwia bardzo szybkie postawienie kuponu bukmacherskiego. Ponadto, mamy także możliwość zabezpieczenia swojej aplikacji STS specjalnym kodem PIN bądź Touch ID. 

Aplikacja bukmacherska od PZBUK

PZBUK także ma aplikację mobilną, jednak w porównaniu z STS czy Fortuny jest ona znacznie gorsza. Podstawowa informacja jest taka, że można ją pobierać wyłącznie na urządzenia oparte na systemie Android. Można obstawiać w łatwy i szybki sposób zakłady przedmeczowe oraz na zakłady na żywo. Bukmacher pozwala na szybką wypłatę środków oraz ma opcję cash out i powiadomienia push. Największym minusem aplikacji mobilnej od PZBUK jest fakt, iż jest ona dostępna wyłącznie na urządzenia z Androidem oraz brak transmisji na żywo. 

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie