sobota, 30 września, 2023

Bonusy bez depozytu – gdzie najlepsze?

Bukmacherzy

Choć mogłoby się wydawać, że wraz z Ustawą hazardową, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku operatorów bukmacherskich będzie znacznie mniej, a oferta tych, którzy pozostaną na rynku będzie mniej atrakcyjna (właśnie za sprawą mniejszej ilościowo konkurencji), efekt był wprost przeciwny. Legalnie działający bukmacherzy (a zatem Ci, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów) zaczęli ścigać się w swoim wąskim gronie, starając się znaleźć sposób na przyciągnięcie do siebie coraz większej ilości ludzi – zwłaszcza w swoich serwisach Internetowych, powoli wypierających punkty stacjonarne. W związku z tym do swojej oferty zaczęli wprowadzać coraz bardziej atrakcyjne bonusy powitalne i specjalne oferty skierowane właśnie do nowych użytkowników. W tym krótkim poradniku skupimy się na jednej z tych ofert.

gdzie najlepsze bonusy bez depozytu
Darmowe bonusy bez depozytu – gdzie najlepsze?

Czym jest bonus bez depozytu i różni się od standardowego bonusu powitalnego?

Osoby siedzące w tematyce bukmacherskiej, a także te, które są na zaawansowanym etapie wybierania bukmachera dla siebie, doskonale wiedzą, że wszyscy operatorzy bukmacherscy posiadają w swojej ofercie tak zwany bonus powitalny – najczęściej polega on na podwojeniu pierwszej wpłaty albo też na tak zwanym “bezpiecznym pierwszym zakładzie”, w ramach którego w przypadku pierwszej przegranej stracone środki wracają na nasze konto. Właśnie tą podstawową rzeczą odróżnia się on od bonusu od depozytu – ten daje nam możliwość pozyskania środków na granie bez dokonywania jakiejkolwiek wpłaty. Choć istnieją tutaj oczywiście zasady przyznawania wspomnianego “freebetu” (takie właśnie miano nosi wspomniany bonus bez depozytu), są one dość swobodne. Zwłaszcza, że środków z tego bonusu nie wypłacimy od razu, bez spełnienia jakichkolwiek wymagań.

Na co zwracać uwagę wybierając bonus bez depozytu?

“Nie ma nic za darmo” – to powiedzenie powinno nam przyświecać przy wybieraniu bukmachera, który w swojej ofercie posiada właśnie bonus bez depozytu. Dlatego też musimy przy tym wszystkim zwrócić uwagę, że tak zwanego “freebetu” – choć jest świetną i niezobowiązującą opcją na sprawdzenie danego serwisu bukmacherskiego w akcji – nie należy utożsamiać z darmowymi pieniędzmi. Zwłaszcza, że w większości przypadków nie będziemy mogli ich wypłacić na własne konto bankowe. Przynajmniej nie od razu. Oto, o czym musimy pamiętać przy decydowaniu się na bonus bez dokonywanego depozytu:

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

  • wielu operatorów wymaga wcześniejszej weryfikacji konta – jednym z podstawowych “haczyków” (jeśli tak to można nazwać) związanych z freebetem jest konieczność dokonania pełnej weryfikacji konta – nic w tym jednak dziwnego, zwłaszcza, że ta jest również wymagana do wypłaty zgromadzonych na naszym koncie środków (chcąc nie chcąc będziemy więc musieli jej dokonać). Przygotujmy więc fotokopię (może być zdjęcie z telefonu) naszego dowodu osobistego – nie martwmy się jednak, bo sama aktywacja trwa zazwyczaj maksymalnie kilka godzin;
  • kwota bonusu bez depozytu jest dość ograniczona – nikt nie lubi rozdawać pieniędzy za darmo i nie inaczej jest z operatorami bukmacherskimi; doskonale zdają oni sobie sprawę z tego, że “darmowa kasa” jest czymś, co przyciągnie każdego – nie dają jej jednak dużo, a wymagają wcześniej wspomnianej weryfikacji; jeżeli i tak mieliśmy się rejestrować – jest to super sprawa dla nas, a bukmacher gwarantuje sobie tym samym naszą “lojalność”. Wynika ona przede wszystkim z tego, że po prostu może nam się nie chcieć weryfikować naszego konta u jakiegokolwiek konkurenta;
  • bonus bez depozytu zwykle idzie w parze z innymi – korzystanie z bonusu bez depozytu rzadko kiedy dyskwalifikuje nas z możliwości wykorzystania innych promocji, w tym również tych powitalnych – miejmy to na uwadze, wykorzystując nasze konto do maksimum i dając sobie na start tak dużo, jak tylko się da;
  • bonus bez depozytu rządzi się swoimi własnymi zasadami – nie utożsamiajmy bonusu bez depozytu z czymkolwiek innym, w tym również z bonusem powitalnym (nawet jeśli oba są proponowane wyłącznie nowym użytkownikom). Rządzi się on swoimi własnymi prawami, dlatego musimy zwrócić na nie uwagę, zwłaszcza w kwestii tego, ile razy będziemy musieli obrócić bonusowe środki, by te stały się możliwe do właściwego wypłacenia.

Lista bukmacherów z bonusem bez depozytu w 2021

1. STS

STS (Star-Typ Sport) to bukmacher, który działa na naszym rynku już od kilkudziesięciu lat i cieszy się dużą popularnością nie tylko stacjonarnie (gdzie rozpoczynał), ale i w Internecie. Idzie w zgodzie z pojawiającymi się na rynku trendami, w związku z czym przygotował atrakcyjne promocje dla wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką – przynajmniej na jego łamach. Podobnie, jak większość usług proponowanych przez nią, bonus bez depozytu jest na jego łamach bardzo czytelny. 

Wymaga od nas w pełni zweryfikowanego konta – po jego weryfikacji nasze konto zostaje zasilone bonusem w wysokości 29 złotych. Oczywiście promocja ta łączy się z bonusem powitalnym operatora, który jest w stanie podwoić kwotę pierwszego depozytu nawet do 1200 złotych (w przypadku wpłaty o dokładnie tej samej wartości), ale też z innymi promocjami, również tymi ograniczonymi czasowo.

bonus bez depozytu sts 2021
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus 29 PLN bez depozytu

Aby uzyskać bonus bez depozytu od STS, należy w czasie rejestracji na www.STS.pl wpisać kod promocyjny “BETONLINE“. Wielkość liter nie ma żadnego znaczenia. Musimy pamiętać, że aby wypłacić bonus na swoje konto będziemy musieli go obrócić – konieczne jest wydanie na zakłady trzykrotności jego wartości. Do obrotu zaliczają się stawki z kuponów o kursie całkowitym większym niż 1.90, oczywiście tylko z tych, które okażą się dla nas zwycięskie. Dostając więc kwotę 29 zł bonusu bez depozytu, będziemy musieli wydać równo 87 złotych na zakłady, aby być w stanie przenieść środki na swoje konto główne (depozytowe). Tuż po tym możliwa będzie ich ekspresowa wypłata na własne konto bankowe, gwarantowana przez system STSpay.

2. Fortuna

Fortuna to legalny bukmacher, który swoje usługi świadczy zarówno lokalnie, jak i przez Internet. Użytkowników korzystających z sieci do obstawiania spotkań sportowych stara się zachęcić standardową ofertą i promocjami powitalnymi, jednak oferuje także możliwość freebetu – rozwiązał to jednak w sposób zgoła odmienny od innych operatorów.

Aby pozyskać bonus bez depozytu w Fortunie, musimy dołączyć do Fortuna Klub Plus na www.eFortuna.pl – programu lojalnościowego, za sprawą którego za każdy postawiony zakład będziemy otrzymywali punkty – te możemy wykorzystywać na bonusy kursowe, bonusy dostępne w katalogu i właśnie darmowe zakłady. Za samą rejestrację w klubie otrzymamy 2800 punktów, które z kolei stanowią równowartość 10 złotych. Każdy użytkownik aby przystąpić do klubu musi wypełnić odpowiedni formularz i może to zrobić za darmo, zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.

Betfan kod promocyjny na bonus
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Betfan

Oczywiście nie musimy od razu wykorzystywać punktów otrzymanych właśnie za rejestrację w Klubie Fortuny. Możemy zostawić je na koncie, a w międzyczasie skorzystać z innych promocji tego operatora bukmacherskiego. Pamiętajmy bowiem, że z tych darmowych 10 złotych możemy zrobić znacznie więcej, po prostu obstawiając kolejne spotkania sportowe. Za każe dwa złote postawione na zakład otrzymamy dokładnie 1 punkt Fortuna Klub Plus. Jednego dnia możemy zdobyć maksymalnie 300 punktów – tak naprawdę więc to od tempa i wartości naszego obstawiania zależeć będzie ostateczna kwota bonusu, przy czym po skorzystaniu z niego punkty możemy zbierać dalej. W końcu ma to formę programu lojalnościowego.

3. LV Bet

LV Bet to kolejny bukmacher, który w swojej ofercie posiada darmowy bonus bez depozytu jest LV Bet. Bonus ten nie jest jednak w standardzie dla każdego użytkownika. Aby z niego skorzystać, należy posiadać karnet na wszystkie mecze jednej z drużyn, których sponsorem jest właśnie LV Bet (listę drużyn publikujemy poniżej) w aktualnie trwającym sezonie. Bonus ten pozwala na pozyskanie 50 złotych na grę, przy czym bonus ten – celem późniejszej jego wypłaty na własne konto bankowe – trzeba obrócić aż czterokrotnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus w LVbet dotyczy karnetów dla kibiców Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Widzewa Łódź, Stali Mielec oraz Wisły Płock. W przypadku posiadania któregokolwiek z nich i chęci skorzystania z niego właśnie u tego bukmachera, konieczne będzie podesłanie zdjęcia, karnetu z dobrze widocznym imieniem na mail bukmachera – zgłoszenia są weryfikowane w maksymalnie dwa dni, przy czym środki są dodawane na konto użytkownika bezpośrednio po owej weryfikacji. 

Bonus jest ważny 30 dni od momentu jego pozyskania – aby móc wypłacić środki otrzymane za jego pośrednictwem, musimy dokonać czterokrotnego jego obrotu na kursie minimalnym 1.75. Wymaganie to spełniają kupony zagrane po owym kursie, ale też zakłady combi, których łączny kurs wynosi 1.75 (albo też jest wyższy).

W czasie jednego sezonu z bonusu można skorzystać jednokrotnie, przy czym – w odróżnieniu od bonusów bez depozytu u innych operatorów – nie łączy się on z innymi ofertami promocyjnymi, w tym również z bonusem na start.

Bonus bez depozytu w aplikacji

W dzisiejszych czasach coraz więcej operatorów bukmacherskich jak Betfan czy Betclic decyduje się na uruchamianie towarzyszących ich głównym serwisom internetowym aplikacji. W chwili obecnej posiadanie takowej jest wręcz standardem, którego oczekuje każdy użytkownik – zwłaszcza, że żyjemy w ciągłym biegu i często oczekujemy jak największej wygody i mobilności w każdym aspekcie naszego życia. Jak widać, nie ominęło to również bukmacherki i choć polecani bukmacherzy nie oferują jeszcze freebetu specjalnego dla właścicielki apki, część zaczyna przecierać ten szlak. 

Tutaj wyróżnia się operator Totolotek, który nie oferuje żadnego freebetu w standardowej wersji swojego serwisu, ale użytkownikom, którzy skorzystają z aplikacji mobilnej daje aż 49 złotych – pod warunkiem, że na swoim uprzednio zweryfikowanym koncie dokonają logowania przez aplikację mobilną. Promocja ta jednak nie jest jednak do końca “freebetem”, bowiem wymaga niewielkiego depozytu w wysokości minimum 20 złotych – jest więc czymś, co może dać początek pojawianiu się freebetu w aplikacjach innych operatorów.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie