sobota, 30 września, 2023

Bonusy powitalne u polskich bukmacherów

Bukmacherzy

Nie od dziś podstawą oferty promocyjnej rodzimych (i nie tylko) bukmacherów są wszelkiego rodzaju bonusy powitalne. Co więcej, stwarzają one największe pole do konkurencji. W tym wpisie zastanowimy się nad tym, dlaczego bukmacherzy przykładają do nich tak dużą wagę, ale i w jaki sposób jest to opłacalne właśnie dla nich (w końcu to dawanie klientom pieniędzy za darmo). Przedstawimy też ich podstawowe rodzaje i podpowiemy, co tak właściwie wpływa na ich atrakcyjność.

Wszystko o bonusach powitalnych u polskich bukmacherów
Bonusy powitalne u polskich bukmacherów

Bonusy powitalne u polskich bukmacherów – dlaczego są dla nich opłacalne?

Choć większość osób sięgających w Polsce po bonusy powitalne patrzy na nie pod kątem otrzymania jak najwięcej za ich pośrednictwem (nie ma się czemu dziwić), tak właściwie warto poznać też punkt widzenia samych bukmacherów. Dlaczego tak właściwie serwują oni swoim użytkownikom owe bonusy? Czy jest to dla nich w jakikolwiek sposób opłacalne?

Oczywiście, że tak. Podstawową rolą, jaką pełnią bonusy powitalne u rodzimych operatorów jest to, że stanowią one oś centralną ich działań marketingowych. To one okazują się bardzo ważnym aspektem promocji i czymś, co jest w stanie przyciągnąć do siebie klienta. Ten często nawet nie patrzy na ofertę główną (i kursową) bukmachera – znacznie większe znaczenie ma dla niego to, ile tak właściwie jest w stanie dzięki niemu zyskać na start. “Za darmo”, jak początkowo sądzi.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy powitalne są przez bukmacherów traktowane również jako element konkurencji. Każdy z nich stara się zaproponować ten większy, atrakcyjniejszy i bardziej przystępny. Większość z nich jest jednak zaprojektowana tak, aby ciężko było doprowadzić do wypłaty pochodzących z nich środków. Właśnie dlatego wszystko jest dla bukmacherów opłacalne (w ostatecznym rozrachunku).

Podstawowe rodzaje bonusów powitalnych

Na rynku istnieją trzy podstawowe rodzaje bonusów powitalnych. Podczas gdy wielu bukmacherów decyduje się na któryś z nich, istnieją i tacy, którzy sięgają po kilka jednocześnie, chcąc zaoferować swoim klientom największe zróżnicowanie właśnie pod tym kątem. Nie da się powiedzieć, który z rodzajów bonusów jest lepszy. Wszystko zależy tutaj bowiem od indywidualnych wymagań i oczekiwań.

  • Bonus od depozytu, jak sama jego nazwa sugeruje, uzależniony jest od kwoty pierwszej wpłaty, której dokona się tuż po rejestracji. W większości przypadków stanowi jej podwojenie, z maksymalną wartością wskazywaną przez bukmachera. Bonus ten jest zazwyczaj największy pod względem wartości. Jest jednak jednocześnie najbardziej wymagający.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Bonus bez depozytu – najmniej wymagający spośród całej trójki. Zazwyczaj daje też zdecydowanie najmniej. Najczęściej bonus bez depozytu występuje w postaci freebetu, a zatem darmowych środków na grę. Trzeba je wydać raz na dowolny zakład – potem stają się dostępne do naszej dyspozycji (w tym do swobodnej ich wypłaty).
  • Cashback (bezpieczny zakład) – bonus, który chroni pierwszy kupon zawarty w obrębie serwisu internetowego konkretnego bukmachera. Jeżeli ten okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam za niego pełną stawkę (zawsze do określonej przez niego kwoty maksymalnej, zwykle pomniejszoną o kwotę podatku).

Czym jest obrót? Nazywa się nim kilkukrotne wydanie kwoty otrzymanej w postaci środków bonusowych. Jeżeli zatem dostanie się 1200 złotych konieczne do trzykrotnego obrócenia, zanim trafi ono na saldo główne i stanie się możliwe do wypłacenia, trzeba będzie wydać je trzykrotnie. W sumie zatem będzie trzeba zagrać za 3600 złotych. Wyłącznie na kuponach spełniających określone wymagania (zwykle związane z ich kursem oraz ilością zdarzeń w ich obrębie).

Co ma największy wpływ na atrakcyjność bonusu powitalnego?

Nie ulega wątpliwości fakt, że zdecydowaną większość klientów kusi przede wszystkim wartość bonusu powitalnego. To, ile są w stanie pozyskać za jego pośrednictwem często przysłania im rzeczy znacznie ważniejsze. Przede wszystkim należy mieć świadomość co do tego, że środki z bonusu powitalnego (i nie tylko z niego) trafiają na specjalne saldo bonusowe. Nie można więc ich wypłacić ani w dowolny sposób wykorzystać – do czasu gdy nie obróci się nimi. Ma się na to zresztą ściśle określony czas.

ewinner obstawianie meczów
eWinner rejestracja z bonusem bez ryzyka 110 PLN

Aby więc mieć do czynienia z najbardziej atrakcyjnym bonusem, trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, jakie wymagania stawia on przed nami. Przykładowo na Euro 2021 może być to wymóg obrotu trzykrotnego. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, jak duży obrót jest wymagany. Idealna sytuacja zakłada zaledwie jednokrotny obrót – zdarza się ona jednak nader rzadko. Nie tylko wielokrotność, ale i sposób obracania ma znaczenie. Dobrze byłoby, gdyby dało się go dokonywać na kuponach pojedynczych o stosunkowo niskim kursie. W tym wszystkim duże znaczenie ma też czas na obrócenie środków. Im on dłuższy, tym lepiej dla nas.

W bonusie powitalnym liczy się też to, czy należy zweryfikować swoje konto przed jego otrzymaniem. Naturalnym jest, że atrakcyjniejszym jest bonus niestawiający przed nami tego wymagania.

Najlepszy bonus powitalny to zatem taki przyznawany na jasnych i przystępnych zasadach. To taki, z którego środki rzeczywiście będzie można wypłacić. Nie będą zatem tylko częścią chwytu marketingowego.

Bukmacherzy z najlepszymi bonusami powitalnymi

Na przestrzeni lat na naszym rynku wykształciło się sporo bukmacherów, u których można liczyć na solidny bonus powitalny. Tym zdecydowanie najlepszym jest www.STS.pl, który słynie z przejrzystości zasad. Za pośrednictwem swojego bonusu powitalnego daje nawet 1200 złotych od pierwszej wpłaty. Środki trzeba obrócić trzykrotnie na dowolnych kuponach o kursie 1.91 lub większym. To wszystko.

Dobrze w kontekście bonusu powitalnego prezentuje się też oferta bukmachera www.BETFAN.pl. Tak właściwie postanowił on udostępnić dwupoziomowy bonus powitalny. Na pierwszym poziomie oferuje on cashback w wysokości 600 złotych, ze środkami wymaganymi do zaledwie jednokrotnego obrotu na dowolnych kuponach (również tych pojedynczych). Druga wpłata promuje nas maksymalnie 1000 złotych w darmowych środkach (zależnie od wpłacanej kwoty). Ten bonus trzeba obrócić trzykrotnie na kuponach AKO z kursem 2.5 i z trzema zdarzeniami.

5 / 5. Ocen: 5

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie