środa, 22 marca, 2023

Co analizować po przegranych kuponach bukmacherskich?

Bukmacherzy

Ewidentnie nie masz ostatnio dobrego czasu w zakładach bukmacherskich? Przegrywasz relatywnie sporo pieniędzy na zakładach sportowych? Czy to oznacza, że należy z tym wszystkim skończyć? A może lepiej dokładnie przeanalizować popełniane błędy, by takich pomyłek po prostu unikać w przyszłości?

co analizowac po porażce
Przegrałeś kolejny kupon? Co zrobiłeś źle?

Dlaczego nie warto się poddawać?

W tym momencie typerzy mają do wyboru wiele firm bukmacherskich. Chętnie zaś z tego korzystają i rejestrują swoje konta. Warto podkreślić, że gra w zakładach bukmacherskich to zawsze wzloty oraz upadki. Nie można nastawiać się tylko na to, że od samego początku będzie szło genialnie, a stan konta bankowego w mig znacznie się powiększy… Bez wątpienia przygotowanie mentalne jest bardzo ważne. Nie można zatem nastawiać się na prosty i szybki zarobek. Trzeba do tego wszystkiego podchodzić rozsądnie. Statystyki zaś wyraźnie pokazują, że zdecydowana większość gracz przegrywa pieniądze w zakładach bukmacherskich.

Należy jednak wyraźnie w tym miejscu podkreślić, że naprawdę można wygrywać gotówkę w zakładach bukmacherskich; trzeba tylko mieć sporo wiedzy na temat sportu i odpowiednią strategię. Oczywiście, przydają się też szczęście i właściwa postawa. Są zaś osoby, które stosunkowo szybko poddają się tak naprawdę po pierwszych niepowodzeniach… Czy to dobre wyjście z tej sytuacji? Oczywiście, że nie. Warto korzystać z tego, że obecnie jest to atrakcyjna forma na zarabianie dobrych pieniędzy bez konieczności wychodzenia ze swojego domu lub mieszkania. O takim luksusie kilkanaście lat temu można było jedynie pomarzyć.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba podkreślić, że zawodowi typerzy także za każdym razem nie wygrywają. Oni także notują bowiem porażki. Czy jednak z tego powodu zamykają swoje konta? Nie. Są przygotowani, że mogą nadejść trudniejsze momenty. Po raz kolejny chcemy zatem podkreślić, że odpowiednie nastawienie ma bardzo duże znaczenie. Profesjonalni gracze oczywiście nie przechodzą nad porażkami zupełnie do porządku dziennego. Starają się bowiem zrozumieć, co spowodowało taki właśnie obrót spraw. Wyciągniecie odpowiednich wniosków powoduje zaś, że można liczyć na jeszcze bardziej efektywną grę w przyszłości.

Czy jestem ekspertem od danej dyscypliny?

Z czego mogą wynikać porażki? Nie można się nimi na pewno załamywać. Trzeba je dokładnie przeanalizować, by wiedzieć, jakich pomyłek nie popełniać w przyszłości… Warto odpowiedzieć sobie na pewno na powyższe pytanie. Częstym błędem osób, przeważnie początkujących, jest to, że grają zakłady z wielu rozmaitych dyscyplin. Nie skupiają się na jednej, a zawsze powtarzamy, że wtedy ciężko o regularne, wysokie wygrane. A może sprawa po prostu wygląda tak, że nie jesteś do końca fachowcem od danego sportu? Niektórym tak się właśnie na samym początku wydaje. To, że ktoś ogląda jeden mecz na tydzień i zna powierzchowne informacje np. na temat konkretnej ligi o tym nie świadczy.

Betfan kod promocyjny na bonus
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Betfan

Aby wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich, trzeba być naprawdę dobrym znawcą tematu. Liczy się nie tylko duża wiedza, ale też chęci do tego, by była ona systematycznie poszerzana, można obstawiać zakłady sportowe, ale również politykę czy wydarzenia rozrywkowe. Przecież wszystko bardzo dynamicznie się zmienia. Nie można bazować tylko na wiedzy zdobytej kilka albo kilkanaście miesięcy temu. W świecie sportu to bowiem prawdziwa wieczność. Czy ktoś np. przypuszczał rok temu, że Bayern Monachium tak wysoko pokona FC Barcelonę w ćwierćfinale Ligi Mistrzów? Nikt też nie mógł przewidzieć, że Leo Messi pójdzie na wojnę z Dumą Katalonii. W piłce nożnej czy Euro 2021 tak naprawdę w każdej innej dyscyplinie sporo się dzieje. Trzeba zatem dokładnie wszystko analizować, by systematycznie wygrywać, a nie przegrywać.

Czy stawki są optymalne?

Jakie błędy powinny być jeszcze dostrzegane po serii niepowodzeń w ostatnim czasie? Jesteś tym wszystkim mocno rozczarowany? Może kłopot polega zaś w ogóle na tym, że stawki nie są do końca optymalne, przez co konto nierzadko świeci pustkami? Pierwsza, bardzo istotna, zasada jest zaś taka, by nie grać za więcej, niż kilka procent posiadanego właśnie w tym momencie kapitału. Warto to wyraźnie podkreślić. Osoby początkujące często tego zaś nie przestrzegają, co rzecz jasna kończy się dla nich sromotnymi porażkami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zatem zauważyć, że stawki muszą być idealnie dobrane. Nie można grać za dużo. Nawet zawodowi typerzy, którzy posiadają odpowiednie umiejętności, przestrzegają tej zasady. Dzięki niej konto nie świeci pustkami po kilku przegranych z kolei. A takie czarne serie mogą przydarzyć się każdemu. Nawet najlepszym. Istotne jest również to, by trzymać się ustalonych stawek i ich np. nie zwiększać po porażce. Chcesz się szybko odegrać? Z takim podejście szybko… zbankrutujesz. Po przegranej lepiej sobie odpuścić. Daj sobie czas na przeanalizowanie błędów i wyciągniecie z nich rzeczywiście odpowiednich wniosków.

A może czas na zmianę strategii?

Oczywiście, strategia nie powinna być zmieniana po pierwszym niepowodzeniu. Jeśli jednak np. już od kilku tygodni coś nie gra, to czas na roszady. Pamiętaj, że stawki i kursy bukmacherskie muszą być dopasowane do Twojego stylu gry. Nie ma idealnej strategii, ale gra bez żadnego planu to pewna droga do bankructwa, a tego przecież za wszelką cenę chcemy uniknąć.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie