niedziela, 1 października, 2023

Darmowe transmisje spotkań u bukmacherów – u kogo oglądać mecze?

Bukmacherzy

Kibic piłki nożnej, ale i wielu innych dyscyplin sportu nie ma w dzisiejszych czasach zbyt łatwo. Meczów nie obejrzy bowiem w jednym miejscu. Platforma streamingowa Viaplay posiada na przykład licencję na KSW, Bundesligę, Ligę Europy i Ligę Konferencji Europy,  w Eleven Sports obejrzymy Serie A i La Liga, a na Canale+ będziemy mogli oglądać Ekstraklasę oraz Premier League. Polsat posiada z kolei licencję między innymi na Ligę Mistrzów oraz UFC. Czy to wszystko oznacza, że musimy posiadać abonament w każdym z tych miejsc, by móc oglądać wszystkie interesujące nas spotkania sportowe? Tak, jednak istnieje jeszcze jeden sposób.

gdzie oglądać mecze na żywo
Darmowe transmisje spotkań u bukmacherów – u kogo oglądać mecze?

Najlepsi bukmacherzy online w Polsce bowiem zbierają wiele transmisji u siebie w serwisach internetowych, dając swoim klientom dostęp do nich. U którego z nich możemy oglądać najwięcej rozgrywek? Jakie wymagania musimy spełnić, by móc to robić? Dlaczego powinniśmy oglądać mecze, jeśli jesteśmy typującymi? Odpowiedzi na te wszystkie pytania postaramy się udzielić w naszym dzisiejszym poradniku.

Kto oferuje darmowe transmisje meczów w internecie?

Darmowe transmisje meczów coraz łatwiej jest znaleźć u polskich bukmacherów – zwłaszcza u tych, którzy pod każdym innym względem są firmami kompletnymi, a wciąż muszą rywalizować z innymi o miano tych najlepszych. Jeśli jednak jesteśmy typującymi wykazującymi się dość dużą wszechstronnością we własnych zakładach, z pewnością będziemy chcieli postawić na tego buka, który będzie nam dawał dostęp do jak największej liczby rozgrywek obejmowanych ofertą na darmowe transmisje.

Takim bukmacherem z pewnością jest STS. W ramach jego oferty znajdziemy transmisje meczów z obrębu takich dyscyplin, jak siatkówka (również plażowa), hokej, koszykówka, tenis, piłka ręczna. Oczywiście największą wagę przypisuje on piłce nożnej – naszemu sportowi narodowemu. STS udało się pozyskać licencję na zdecydowaną większość popularnych lig światowych. Oglądać można u niego całą Bundesligę, La Ligę, Eredivisie, Ligue 1, Serie A, a poza tym wiele innych lig i poziomów ligowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Na uwagę w kwestii darmowych transmisji meczów zasługuje również Superbet. Pomimo swojego stosunkowo niewielkiego stażu na polskim rynku, proponuje dostęp do transmisji nie tylko większości popularnych sportów i lig piłkarskich. Transmituje również wydarzenia z mniej znanych lig – portugalskiej czy argentyńskiej.

Bardzo dobrze w kontekście transmisji radzi sobie Fortuna, która jest pod tym względem niemal tak wszechstronna, jak wspomniany wyżej STS. Poza jego ofertą jako jedyna w Polsce pozwala na oglądanie wybranych spotkań z 1. Ligi. Tutaj warto też wspomnieć o bukmacherze eWinner, który jest oficjalnym i tytularnym sponsorem 2. Ligi PIłkarskiej. Jest też jedynym miejscem, w którym można obejrzeć mecze z jej obrębu. Te nie są emitowane nawet w telewizji, co sprawia, że jest on jedynym wyborem jeśli chodzi o ten poziom rozgrywek. W eWinner musimy zainstalować aplikację mobilną, by mieć dostęp do transmisji. Na ten moment buk oferuje je tylko w kontekście wspomnianych rozgrywek. Niewykluczone jednak, że w przyszłości jego oferta ulegnie poszerzeniu.

Pamiętajmy: jeśli dany bukmacher proponuje transmisje z danej ligi, oznacza to zazwyczaj, że wykupił ją przynajmniej na jeden sezon. To z kolei oznacza, że zobaczymy u niego również wszystkie inne spotkania z jej obrębu. To daje nam pewną pewność w wyborze.

superbet polska online
Promocje i darmowe bonusy w Superbet Polska

Wymagania – co trzeba zrobić, by oglądać mecze online za darmo?

Choć najlepsi bukmacherzy online rzeczywiście oddają nam do dyspozycji prawdziwie darmowe transmisje meczów (nie musimy za nie płacić), nie oznacza to, że robią to w stosunku do każdej osoby, która odwiedza ich serwis internetowy. W każdym przypadku mamy do czynienia z pewnego rodzaju wymaganiami, przy czym jedne firmy mają te wymagania nieco większe, inne zaś – znacznie niższe. O jakich wymaganiach mowa? Przede wszystkim o:

  • konieczności rejestracji i logowania – z tym wymogiem spotkać się możemy u absolutnie każdego bukmachera. Żaden nie oferuje swoich transmisji w sposób otwarty. Wyjątkiem mogą być mecze e-sportowe, które są przez bukmacherów “zapożyczane” z oficjalnych kanałów twórców poszczególnych gier,
  • wymogu związanym z instalacją aplikacji mobilnej – niektórzy polscy bukmacherzy swoje transmisje udostępniają wyłącznie osobom korzystającym z ich aplikacji mobilnej (nie są one dostępne w ich przeglądarkowych serwisach internetowych). Zdarza się to jednak dość rzadko,
  • obstawieniu spotkania sportowego – u wielu polskich bukmacherów trzeba najpierw obstawić jakiekolwiek spotkanie, by uzyskać dostęp do wszystkich transmisji meczów na określony czas. Nie musimy przy tym postawić na spotkanie, które chcemy obstawiać (mamy tu absolutną dowolność).
Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Jako że transmisje spotkań sportowych są jednym z elementów oferty bukmacherskiej, na przestrzeni którego firmy przyjmujące zakłady rywalizują ze sobą, wymagania zazwyczaj nie są wygórowane.

Dlaczego warto oglądać darmowe transmisje w internecie?

Oglądanie transmisji meczów wielu obstawiających traktuje jako formę sprawdzania, czy – kolokwialnie rzecz ujmując – wszedł im kupon. Rzeczywiście, jest to najlepszy sposób właśnie na to, działa także w systemach bukmacherskich. Nie jest to jednak jedyna rzecz, do której możemy wykorzystać transmisje spotkań sportowych.

Mecze na żywo warto oglądać przede wszystkim ze względu na ich wartości dydaktyczne. Są one świetnym środkiem do budowania własnej wiedzy analitycznej, która mogłaby pomóc w naszych dalszych zakładach bukmacherskich. Po pierwsze bowiem, żadne statystyki nie są w stanie powiedzieć nam tyle o formie zespołów i zawodników, ile powiedzą nam transmisje. Po drugie zaś, w ich trakcie jesteśmy w stanie słuchać profesjonalnego komentarza ze strony osoby, która rzeczywiście zna się na rzeczy, a która jest w stanie dostarczyć nam wielu ciekawostek, faktów i informacji, których nie bylibyśmy w stanie samodzielnie pozyskać. Transmisje angażują nas bardziej w obstawianie i zachęcają do analizowania wszystkiego, z czym możemy się spotkać na boisku. Jeśli więc podejdziemy do ich oglądania z odpowiednim nastawieniem, będziemy w stanie wyciągnąć z nich naprawdę dużo.

5 / 5. Ocen: 5

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie