piątek, 29 września, 2023

Dlaczego warto obstawiać mecze prosto ze stadionu?

Bukmacherzy

Lubisz chodzić na zawody sportowe? Dzięki temu możesz nie tylko na żywo śledzić zmagania swoich ulubionych zawodników albo klubów. Nie ma przeszkód, by ten fakt wykorzystać także pod kątem bukmacherki. W końcu możesz obstawiać wydarzenia sportowe prosto ze stadionu. Dlaczego to będzie dobra opcja?

Dlaczego warto obstawiać mecze prosto ze stadionu?

W firmach bukmacherskich możesz grać rozmaite zakłady

Nowoczesne podmioty działające w tej branży starają się, by Klienci byli bardzo zadowoleni. Nie można nie zauważyć, że obecnie konkurencji nie brakuje. A z każdym kolejnym miesiącem jest ona coraz większa. Wydawało się, że po wprowadzeniu Ustawy Hazardowej (chodzi nam o jej znowelizowaną wersję z 2017 roku) rynek zakładów bukmacherskich będzie powoli obumierał. Tak się jednak nie stało. Obecnie powstaje coraz więcej firm hazardowych. A im większa konkurencja, tym dla nas (Klientów) lepiej.

Włodarze firm bukmacherskich muszą zaś sporo natrudzić się, by nie tylko zatrzymać aktualnych userów, ale także systematycznie pozyskiwać nowych. M.in. są zagwarantowane atrakcyjne bonusy powitalne na start. To nie wszystko. Poza tym oferta jest zazwyczaj bardzo hojna. Co konkretnie można jednak obstawiać? M.in. wydarzenia właśnie ze świata sportu. Możesz typować najpopularniejsze rozgrywki, lecz także dyscypliny dość niszowe. Co jeszcze jest do obstawiania? Warto dodać, że masz okazję grać te sporty nie tylko w opcji prematch, czyli jeszcze przed rozpoczęciem. Bardzo popularne są zakłady w trybie na żywo. Je właśnie możesz obstawiać np. prosto ze stadionu.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak często uczęszczasz na imprezy sportowe, to może to być bardzo ciekawa opcja. Nie musisz na szczęście zabierać ze sobą laptopa itp. To byłoby bardzo uciążliwe i mało wygodne. Możesz swobodnie skorzystać z aplikacji mobilnej. Dzięki niej masz sposobność przeglądać ofertę oraz typować najbardziej interesujące Cię wydarzenia. Chodzi nam także o eventy live.

Większa szansa na wygrane

Dlaczego jednak opłaca się typować prosto ze stadionu? Z wielu względów. Na skutek tego masz większe szanse na to, by prawidłowo ocenić potencjał konkretnego zawodnika albo klubu (w zależności od dyscypliny). Dlaczego tak się dzieje? Nie wszystkie spotkania są oczywiście transmitowane na żywo. Nie zawsze jest opcja, by konkretny mecz zobaczyć w swoim telewizorze. Typowanie live bez poglądu na to, co np. dzieje się na murawie nie jest do końca optymalne. Wszak nie widzimy, jak wygląda gra, kto ma przewagę itd. Sam suchy wynik może nie do końca oddawać to, co dzieje się w czasie danego wydarzenia sportowego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Osoba będąca na trybunach dokładnie zaś widzi, jak przebiega konkretna potyczka. Dzięki temu jest w stanie ocenić, czy kursy wystawione przez internetowych bukmacherów są słuszne, przykładowo zakłady na rzuty rożne też są łatwiejsze do wytypowania. Nie da się ukryć, że dzięki temu jest łatwiej o trafne typy i wygrane na zakładach bukmacherskich. Jeśli zatem lubisz uczęszczać na wydarzenia sportowe, to warto zastanowić się, czy takie wizyty nie mogą być wykorzystane na rozmaitych frontach. Także w aspekcie bukmacherki.

Jakie są inne handicapy takie obstawiania?

Warto wiedzieć, że transmisja telewizyjna jest opóźniona o kilka sekund względem czasu rzeczywistego. Jeśli zatem np. dana drużyna uzyskała rzut rożny, to ta akcja będzie widoczna za kilka, kilkanaście, a czasami nawet (w skrajnych przypadkach) kilkadziesiąt sekund w TV. To nie wszystko. Bukmacherzy w Polsce, którzy przyjmują zakłady na żywo, także mają kilka sekund przewagi nad graczami. Jeśli jednak jesteś na stadionie, to Ty masz swego rodzaju handicap. Załóżmy, że gospodarze mają od pewnego czasu przewagę. Teraz zaś w danym momencie wychodzą z kontrą trzech na jednego. Jest duża szansa, że gospodarze strzelą zaraz gola. Nie ma przeszkód, by szybko zagrać ten zakład w firmie bukmacherskiej itp. Jeśli jesteś na stadionie, to masz kilka sekund przewagi. Na skutek tego możesz wykorzystać aktualny przebieg meczu pod kątem obstawiania zakładów bukmacherskich.

bonus bez depozytu sts 2022
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus 29 PLN bez depozytu

Co jest tutaj istotne? Na pewno zajęcie dobrego miejsca. Warto wybrać taki sektor, który znajduje się mniej więcej na środku boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki itp. Należy omijać sektory, gdzie zasiadają np. ultrasi. Tam nie da się do końca spokojnie śledzić tego, co dzieje się na murawie (chociażby przez flagi, które zasłaniają boisko itd.). Miejsce to jedna sprawa. Dodatkowo musisz zwrócić uwagę na to, by łącze internetowe było stabilne. W razie czego wykup dodatkowy pakiet internetu. Tak, by w decydującym momencie strona www się nie zacięła itp. Warto także zadbać o to, by w konkretnej lokalizacji był dobry zasięg. Dzięki temu gra live będzie odpowiednio płynna.

Na jakie rozgrywki warto się wybierać?

To zależy od tego, co na co dzień typujesz. Warto zauważyć, że eksperci przede wszystkim stawiają zakłady na jedną, góra dwie dyscypliny. Poza tym warto jeździć na mecze, na które masz stosunkowo blisko. Szkoda bowiem tracić czasu oraz pieniądze na dalekie dojazdy. Jeśli masz taką możliwość, to wybieraj imprezy dość niszowe. Np. turnieje tenisowe niższej rangi. Na tego typu zawody kursy często nie są wystawiane do końca dobrze. Poza tym możesz z trybun zaobserwować, czy np. dany zawodnik jest w odpowiedniej formie itd. To ułatwia typowanie i wygrywanie.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie