piątek, 29 września, 2023

Jak i gdzie obstawiać zakłady na League of Legends?

Bukmacherzy

League of Legends jest grą komputerową, o której słyszał już niemal każdy. Prawdą jest, że od początku swojego istnienia (a ten datuje się na rok 2009) stała się najpopularniejszym produktem tego typu, a zarazem darmowym, przeznaczonym do drużynowej rozgrywki wieloosobowej bazującej na współpracy, ale i stawiającym na rywalizację. Popularność League of Legends oraz stałe rozwijanie przez jego autorów jego sceny e-sportowej doprowadziły do tego, że gra ta szybko wdarła się do oferty bukmacherskiej.

jak obstawiać league of legends
Jak i gdzie obstawiać zakłady na League of legends?

Obecnie polscy bukmacherzy w zdecydowanej większości posiadają ją w swojej ofercie. Co więcej, z miesiąca na miesiąc staje się ona coraz bardziej popularna. Jeśli i my chcielibyśmy zakosztować obstawiania kolejnych spotkań w jej obrębie, powinniśmy dowiedzieć się, jak realizować typy bukmacherskie, by być w tym skutecznym i którzy najlepsi bukmacherzy powinni stać się tymi wybranymi przez nas.

League of Legends – turnieje, ligi i rozgrywki

Jeszcze zanim przedstawimy nasze własne porady, które uczynią zakłady bukmacherskie na LoLa bardziej efektywnymi i skutecznymi musimy powiedzieć o jednej bardzo ważnej rzeczy – dywersyfikacji turniejowej. League of Legends jest grą o bardzo rozbudowanym zapleczu e-sportowym, w obrębie którego w każdym kraju powstaje mnóstwo różnych drużyn, a które doprowadziło do powstawania mniejszych lig narodowych. Co więc tak właściwie możemy obstawiać u bukmacherów? Z naszej perspektywy najważniejsze okażą się:

  • Mistrzostwa Świata (Worlds) – zdecydowanie najważniejsza impreza w obrębie całej tej gry – biorą w niej udział najlepsze drużyny z Mistrzostw Europy, Stanów Zjednoczonych, Azji i innych regionów.
  • Mistrzostwa Europy (LEC) – w Mistrzostwach Europy biorą udział drużyny najlepsze w swoich regionach, którym udało się dodatkowo przejść przez kwalifikacje; walczą o tytuł Mistrza Europy;
  • Mistrzostwa USA (LCS) – analogiczny turniej do Mistrzostw Europy, z tym, że biorący pod uwagę drużyny ze Stanów Zjednoczonych;
  • Ultraliga – polska liga League of Legends, w której bój ze sobą toczą rodzime zespoły; najlepsze mają szanse powalczyć w kwalifikacjach do LECa.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Bardziej doświadczeni i zaznajomieni z branżą typujący swoje typy bukmacherskie lubią też realizować w obrębie lig i mistrzostw krajów i, ogólnie, regionów uchodzących za najlepsze w LoLa i gry komputerowe. Mowa tutaj o koreańskim LCK czy chińskim LPL. Są one czymś, co rzadko kiedy jest transmitowane chociażby z angielskim komentarzem, co czyni je trudne do obstawiania.

Jak obstawiać League of Legends?

Obstawianie League of Legends nie należy do najłatwiejszych. Wszystko dlatego, że wymaga od nas zaznajomienia się z tym, czym tak właściwie są zakłady bukmacherskie i dodania do tego specyfiki gry komputerowej. Dynamicznej, ciężkiej do przewidzenia i wymagającej od typera nie lada przygotowania. Poniżej przedstawiamy nasze porady, które w tym pomogą.

Betfan kod promocyjny na bonus
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Betfan
  1. Starajmy się jak najwięcej analizować – choć dokładna analiza jest ważna w przypadku każdej gry, w League of Legends ma jeszcze większe znaczenie. Wbrew pozorom bowiem przebieg kolejnych gier można przewidzieć – między innymi za sprawą statystyk oraz umiejętnych wniosków dotyczących formy.
  2. Oglądajmy spotkania – League of Legends jest na tyle specyficzne, że każdy mecz w obrębie każdej ligi i rozgrywek możemy oglądać za darmo. Taką możliwość dają polscy bukmacherzy i platformy streamingowe – skorzystajmy z niej i nabywajmy za pośrednictwem tego doświadczenie.
  3. Zwracajmy uwagę na specyfikę gry – League of Legends jest grą specyficzną. W czasie zakładów zwróćmy więc uwagę na charakterystyczne dla niej rzeczy – stronę, po której grać będzie drużyna, średnią ilość złota, zdobywanych wież, niszczonych inhibitorów czy zdobytych smoków. Nawet najmniejsze aspekty pozwolą nam określić zachowania konkretnej drużyny i przelać je w trafne typy bukmacherskie.

Najlepsi bukmacherzy z ofertą na LoLa

W naszym kraju legalnie działa kilkunastu bukmacherów, przy czym niemal każdy z nich w swojej ofercie posiada LoLa. Nie oznacza to jednak, że możemy (a raczej powinniśmy) sięgnąć po dowolnego spodziewając się tak samo dobrej oferty. Ta diametralnie się różny, a nasze typy bukmacherskie na League of Legends powinniśmy realizować tam, gdzie będzie to dla nas po prostu bardziej opłacalne. Poniżej przedstawiamy trzy najlepsze firmy bukmacherskie, które możemy “brać w ciemno”, a które prezentują zdecydowanie najlepszą ofertę właśnie pod kątem tej gry.

STS – oferta na LoL

Główną zaletą STS jest jego szeroka oferta, obejmująca większość turniejów i rozgrywek w League of Legends. Polski bukmacher STS pozwala też korzystać ze swoich bonusów właśnie w obrębie obstawiania tej gry – daje też dostęp do przyzwoitych kursów na LoL i inne gry e-sportowe jak Dota czy Fifa.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fortuna – oferta na LoL

Fortuna łączy w sobie bardzo ciekawą, zróżnicowaną i szeroką ofertę na League of Legends z atrakcyjnymi, często mocno konkurencyjnymi kursami, ale i wieloma opcjami bukmacherskimi, pozwalającymi na większą swobodę w obstawianiu. Oferta Fortuny na League od Legends jest bardzo dobra i to są opinie graczy, którzy obstawiają LoL.

Betclic – oferta na LoL

Mimo swojego niewielkiego stażu Betclic wie, jak przyciągnąć typujących LoLa do siebie. Proponuje często mocno konkurencyjne stawki, daje dostęp do największej na rynku liczby opcji bukmacherskich, a wszystko wynika w swój charakterystyczny, diabelnie czytelny interfejs.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie