sobota, 30 września, 2023

Jak obstawiać mecze w Betfan online?

Bukmacherzy

Betfan to jeden z najnowszych polskich bukmacherów. Spółka z pewnością nie będzie miała łatwego życia, gdyż konkurencja na rynku jest już tak duża, że wszyscy muszą wręcz walczyć o klientów. Jak na tle tego wszystkiego prezentuje się Betfan? Czy oferta tego bukmachera jest w stanie przekonać nowych graczy do rejestracji? Istnieją takie szanse, gdyż wszystko prezentuje się naprawdę dobrze. 

betfan bonus bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – jak obstawiać mecze?

Betfan rozpoczął świadczenie usług 25 kwietnia 2019 roku. Licencję od Ministra Finansów uzyskał zaledwie pół roku wcześniej, co oznacza, że nie musieliśmy długo czekać na start bukmachera. Co więcej, już od samego początku otrzymaliśmy niezwykle ciekawą ofertę, a także dopracowaną stronę internetową, co świadczy o tym, że prace nad wprowadzeniem bukmachera na rynek trwały już na długo przed wystąpieniem o licencję. Największym minusem jak na razie jest brak aplikacji mobilnej, co znacznie utrudnia obstawianie przy użyciu telefonów komórkowych i tabletów.

Strona internetowa Betfan

Betfan posiada naprawdę ciekawą i atrakcyjną stronę internetową. W przeciwieństwie do dużej części witryn konkurentów nie jest ona przeładowana informacjami, a samo obstawianie jest proste i przyjemne. Z tego też powodu odnajdą się tu wszyscy, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają, czy są już zaawansowani. Stronę internetową bukmachera zobaczyć można pod adresem www.betfan.pl.

Betfan kod promocyjny na bonus
Legalne obstawianie bez podatku w Betfan

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan oferuje swoim graczom coś naprawdę ciekawego. W momencie, gdy większość firm daje nam możliwość obstawiania tylko zakładów sportowych, kulturalnych i politycznych, tak Betfan idzie o krok dalej i pozwala obstawiać niemalże wszystko. Tak, dobrze przeczytaliście. Nie ma właściwie niczego, czego nie moglibyśmy obstawić. 

Zacznijmy jednak od standardowej oferty sportowej. Jak już pierwsze zdanie wskazuje, jest ona całkowicie typowa i nie ma w niej nic zaskakującego. Owszem, ilość dyscyplin jest bardzo duża, a poszczególne zakłady obfitują w ilość różnorodnych rynków, ale nie ma tu zupełnie nic, czego nie widzielibyśmy już u innych bukmacherów. Podobnie jest z zakładami na żywo oraz e-sportem. 

Wróćmy jednak do tego, co najciekawsze, czyli do zakładów z działu “Rozrywka”. Co tam znajdziemy? Niemalże wszystko. Od zakładów na to, jaka będzie temperatura w danym dniu i miejscu, po ceny paliwa w konkretnym okresie, aż po to, który z samochodów będzie się najlepiej sprzedawał w przyszłym roku. 

Niestety widać pewną niekonsekwencję. Polski bukmacher Betfan startował z bardzo dużą ilością nietypowych zakładów, a obecnie jest ich coraz mniej. Czyżby miało to służyć tylko promocji, ale przynosiło zbyt duże straty i zaczęto myśleć o wygaszeniu usługi? Któż to wie. Raczej się tego nie dowiemy. Miejmy nadzieję, że firma nie zdecyduje się na zamknięcie działu rozrywka, gdyż jak na razie jest to jedna z najbardziej zachęcających dla graczy rzeczy. 

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje i bonusy w Betfan

Betfan przygotował dla swoich graczy kilka ciekawych promocji. Najciekawszy jest oczywiście bonus dla nowych graczy. Szkoda, że nie ma w ofercie bonusów bez depozytu jak to ma Lvbet czy STS. Do wygrania są naprawdę duże pieniądze, ale wszystko wygląda dość skomplikowanie. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Bonus powitalny Betfan

Pakiet Pudziana, bo tak nazywa się promocja w Betfan, pozwala graczom zdobyć nawet trzy tysiące złotych. Bonus obejmuje trzy pierwsze depozyty, a otrzymać można:

  • 10% od pierwszej wpłaty – max 150 złotych
  • 8% od drugiej wpłaty – max 100 złotych
  • 5% od trzeciej wpłaty – max 50 złotych

Gdzie więc te zapowiadane 3000? Wystarczy przeczytać warunki promocji. Na początku musimy obrócić kwotą bonusu jednokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00. To dopiero początek zabawy, gdyż następnie daną kwotę trzeba obrócić jeszcze pięciokrotnie. Takie same warunki obowiązują przy każdej wpłacie. Warto zwrócić jednak uwagę na wpis, że jeśli nie uda nam się spełnić warunków któregoś z etapów, nie będziemy mogli skorzystać z bonusu z kolejnego etapu.  

opinie bukmacherów

Betfan to świetny bukmacher dla graczy, którzy zaczynają przygodę z zakładami online. Promocja obstawiania bez podatku to najlepsze co mogło spotkać graczy w obecnych czasach.

Typer

forum betonline.net.pl

Po spełnieniu wszystkich warunków kwota, która znajdzie się na koncie bonusowym, zostanie przetransportowana do głównego portfela. Może to być maksymalnie 3000 złotych.

Na nowych graczy czeka również zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych. Żeby taki bonus otrzymać należy pod zakładania konta wpisać kod promocyjny “BETONLINE“. Wygrana z tego bonusu musi zostać obrócona pięciokrotnie na kuponach z co najmniej dwoma zdarzeniami, a kurs pojedynczego musi być równy 1.45 lub wyżej. 

Polski bukmacher Betfan rozwija się w bardzo szybkim tempie, ich oferta zakładów stała się niemal synonimem zakładów sportowych. Wielu nowych bukmacherów nie dorasta do pięt Betfanowi.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie