sobota, 30 września, 2023

Jak typować spotkania eliminacji do MŚ w Katarze?

Bukmacherzy

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Katarze 2022 powoli się rozkręcają. Co zrobić, by skutecznie typować oferowane przez bukmacherów spotkania piłki nożnej? Jakie czynniki są w tym temacie kluczowe?

katar 2022 obstawianie zakładów
Jak typować spotkania eliminacji do MŚ w Katarze?

Przeanalizowanie poprzednich spotkań jest kluczowe

Najtrudniej jest wtedy, kiedy nie ma żadnego punktu odniesienia. Z racji na koronawirusa, pierwsze potyczki były dużą niewiadomą. Wszak wcześniej reprezentacje narodowe grały ze sobą… w listopadzie poprzedniego roku kalendarzowego. Po kilku spotkaniach jest zaś zdecydowanie łatwiej oszacować potencjał obu reprezentacji narodowych. Na co zwracać uwagę? Liczą się przede wszystkim wyniki. Większość reprezentacji narodowych rozegrała już po dwa spotkania w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Typerzy mają zatem na czym bazować. Warto zaś z tego korzystać. Należy koncentrować się jednak nie tylko na suchych rezultatach. Wszak wyniki nie zawsze do końca oddają to, co dzieje się na placu gry. Warto być zaś tego świadomym.

Jeśli interesuje Cię konkretna potyczka, to należy spoglądnąć na rezultaty, ale także znaleźć informacje, jak wyglądała konkretna konfrontacja. Obecnie dostęp do tego typu newsów wcale nie jest trudny. Wszak są rozmaite strony internetowe, które opisują konkretne spotkania. Nie brakuje także skrótów potyczek. Zawierają one zaś najważniejsze wydarzenia dotyczące konkretnego spotkania. Można nawet znaleźć całe mecze. Im zaś dokładniejsza analiza na tej płaszczyźnie, tym większe szanse na sukces. Pamiętaj, by szukać informacji dotyczących obu drużyn narodowych, a nie tylko jednej. Nie można bowiem skupiać się wyłącznie np. na gospodarzach.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Należy oczywiście przeanalizować potencjał obu drużyn narodowych pod kątem tego, jak te kadry radzą sobie w spotkaniach domowych oraz wyjazdowych. Oczywiście, teraz większość reprezentacji nie może liczyć na wsparcie swoich kibiców. Tak czy siak atut własnego stadionu dalej ma jednak spore znaczenie.

Dokładnie sprawdź przewidywane składy

Typując spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata, które zostaną rozegrane w Katarze już w najbliższym roku kalendarzowym, warto zwracać uwagę także na ten czynnik. Szczególnie teraz, gdy jeszcze Polscy bukmacherzy wystawiają dość wysokie kursy na te mecze. Wszyscy wiemy, jak wygląda sytuacja na świecie. Każdy walczy z koronawirusem. Z tego względu wielu piłkarzy nie może grać w konkretnych spotkaniach. Nie tak dawno mówiło się o tym, że np. Robert Lewandowski nie wystąpi na Wembley; w starciu przeciwko Anglii. Podobny los miał spotkać Arkadiusza Milika oraz Krzysztofa Piątka. Na szczęście jednak cała trójka będzie miała szanse na występ. Ta sytuacja uświadomiła jednak typerów, że spotkania reprezentacji narodowych mogą być dość loteryjne.

ewinner obstawianie meczów
eWinner rejestracja z bonusem bez ryzyka 110 PLN

Trzeba zatem dokładnie sprawdzić, kto na pewno zagra, a kogo może zabraknąć. Warto być z tego typu informacjami tak naprawdę na bieżąco. Biorąc pod uwagę Polaków, w pierwszych spotkaniach eliminacyjnych nie mógł zagrać np. Mateusz Klich. Na szczęście jest wiele stron internetowych, programów itp. które zajmują się tym właśnie tematem. Jeśli zaś będziesz znał przewidywane składy, to będzie Ci znaczenie łatwiej oszacować, która drużyna narodowa ma większe szanse na zanotowanie korzystnego dla siebie wyniku.

Cele na kwalifikacje mogą być różne

Nie da się ukryć, że drużyny narodowe mają rozmaite cele na konkretne eliminacje. Są ekipy, które oczywiście grają o awans. Jeśli nie bezpośredni, to chociaż do baraży. Jest to zaś kolejna szansa na uzyskanie przepustek na turniej. Są jednak drużyny narodowe, które mają zdecydowanie inne cele. Wszak nie brakuje reprezentacji, które zdają sobie sprawę, że na 100% nie pojadą do Kataru. W tym gronie są np. San Marino, Azerbejdżan, Andora itp.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Takie reprezentacje narodowe mają mniejszą motywację, ponieważ już na starcie kwalifikacji są na przegranej pozycji. Kwestia dotycząca zaangażowania nabiera na znaczeniu pod koniec eliminacji. Wtedy outsiderzy nie mają już nawet matematycznych szans. A faworyci grają na 100%, ponieważ chcą oczywiście zająć jak najwyższe miejsce.

Ewentualne wsparcie kibiców ma znaczenie

Przez koronawirusa zdecydowana większość spotkań jest rozgrywana bez udziału publiczności. Trzeba jednak zauważyć, że wszystko zależy tutaj od kraju. Są bowiem państwa, gdzie sympatycy piłki nożnej mogą wchodzić na stadiony. Jest tak m.in. w Gruzji. Spotkanie tej reprezentacji narodowej z Hiszpanami oglądało na żywo… kilkanaście tysięcy osób. Wsparcie kibiców ma zaś znaczenie. Gruzja co prawda przegrała z Hiszpanią, ale dopiero w doliczonym czasie gry. Co ciekawe, Gruzini nawet prowadzili ze zdecydowanymi faworytami 1:0. Warto zatem sprawdzić, czy konkretna potyczka będzie mogła być oglądana przez widzów. A jak tak, to ilu sympatyków może zasiąść na trybunach. Oczywiście, kibice nie grają.

Wsparcie z trybun dodaje jednak skrzydeł. Dodatkowo kibice mogą swoim zachowaniem, okrzykami itp. wywierać presję na arbitrach podejmujących kluczowe decyzje. Nie da się zaś ukryć, że pod tym względem “ściany” sprzyjają oczywiście gospodarzom. Warto zatem zweryfikować ten czynnik przed obstawianiem spotkań eliminacyjnych.

5 / 5. Ocen: 5

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie