sobota, 30 września, 2023

Najlepsze promocje bukmacherskie – gdzie ich szukać?

Bukmacherzy

Wśród wielu firm bukmacherskich są takie, które naprawdę posiadają znakomite promocje na start. Nie dziwi zatem, że to właśnie tam dużo Klientów rejestruje się w pierwszej kolejności… Poznaj podmioty hazardowe, które rozpieszczają swoich użytkowników tak naprawdę od premierowych dni. Jeśli założysz tam konto, to będziesz „zasypany” bonusami od razu.

Betfan

Betfan to relatywnie nowa i zarazem młoda firma bukmacherska. Już posiada jednak wielu bardzo zadowolonych Klientów. Warto wyjaśnić, że ten podmiot hazardowy oferuje swoje usługi (w sposób legalny) na dwa sposoby. Wszak nie ma problemu, aby grać z własnego konta, czy korzystać z aplikacji mobilnej (która wcześniej musi być nie tylko pobrana, ale także zainstalowana). Na jakie bonusy można liczyć? Bukmacherskie promocje betfan są bardzo dokładnie opisane m.in. na sport.betfan.pl . Możesz zatem tam wejść, aby przekonać się, co konkretnie jest oferowane (stan na 1 kwietnia 2022 roku). Atrakcji nie brakuje.

Warto podkreślić, że nowy Klient może otrzymać np. cashback do poziomu 600 PLN. Na samym początku trzeba jednak założyć konto bukmacherskie. Potem warto wpisać kod „SPORTBETFAN”, by potem liczyć na jeszcze bardziej hojne promocje. Ostatnim krokiem jest wykonanie depozytu. Ta promocja obejmuje kwoty od 50 PLN do 600 PLN. Co jeszcze jest oferowane? Ta firma bukmacherska zapewnia nowym użytkownikom zakłady bez ryzyka oraz podwojenia kolejnych wpłat. Jeśli zdecydujesz się zatem na drugi depozyt, to zainkasujesz 100% do 1000 PLN.

STS

Ten podmiot hazardowy nieprzypadkowo jest uważany za najbardziej popularny. W przeciwieństwie do Betfan, ta firma bukmacherska posiada bardzo dużo doświadczenia. Staż nie jest jednak tutaj (jak się okazuje) kluczowy. Wszak Betfan pokazuje, że można być młodym podmiotem i mieć naprawdę bardzo dobrej jakości usługi, z których Klienci są usatysfakcjonowani. Co konkretnie oferuje zaś STS? To np. bonus bez konieczności realizowania nawet jednego depozytu. Jest to taka promocja „na dobry początek”. Aby z niej skorzystać, należy tylko zarejestrować się na stronie głównej bukmachera oraz potem wpisać kod o treści „PEWNE25”. Dzięki temu w niedalekiej przyszłości zainkasujesz 25 PLN. Możesz także (bo te promocje się ze sobą nie wykluczają) skorzystać z bonusu 100% do 1200 PLN. W tym przypadku należy już wpłacić pierwszy depozyt, który zostanie (do podanego poziomu finansowego) zdublowany.

Fuksiarz

To kolejna młoda i prężnie rozwijająca się firma bukmacherska. Oczywiście, także działająca w pełni legalnie. Fuksiarz oferuje obecnie specyficzny cashback. Dlaczego? Nie trzeba tutaj bowiem dokonywać żadnego obrotu. Jeśli Ci się zatem nie poszczęści, to możesz od razu wypłacić pieniądze zwrócone przez ten podmiot hazardowy. Aktualna promocja tego bukmachera to cashback do 500 PLN. Co ciekawe, Fuksiarz oferuje także niecodzienny sposób rozliczania niektórych meczów piłkarskich. Jeśli obstawisz na daną drużynę, która wyjdzie na prowadzenie dwoma golami, to Twój zakład będzie wygrany. Niezależnie od tego, jak zakończy się dana konfrontacja futbolowa.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie