sobota, 30 września, 2023

Nowa oferta promocyjna Fortuny – na co mogą liczyć nowi gracze?

Bukmacherzy

We wtorek, 7 lipca 2020 roku, działający na polskim rynku już od przeszło 20 lat bukmacher Fortuna postanowił odświeżyć swoją ofertę promocyjną dla nowych graczy, czyniąc ją jeszcze atrakcyjniejszą i sprawiając, że daje jeszcze więcej. Co można pozyskać za jej pośrednictwem  i w jaki sposób z niej skorzystać? Zapraszamy do zapoznania się z jej przeglądem, dostępnym poniżej.

nowa oferta promocyjna fortuny online
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od Fortuny online

Nowy bonus od depozytu w Fortunie

Obrotu, o którym piszemy właśnie w kontekście nowego bonusu od depozytu, nie można dokonywać w obrębie usługi Wirtualne Sporty. Możliwe jest to wyłącznie w ofercie głównej – przedmeczowej i na żywo.

Podstawą nowej oferty promocyjnej bukmachera Fortuna jest ulepszony bonus od depozytu, w ramach którego możemy pozyskać aż 2000 złotych na darmową grę (wcześniej było to dwa raz mniej). Wystarczy, że:

  1. Wyrazimy chęć otrzymania bonusu w czasie rejestracji.
  2. W przeciągu 3 dni wpłacimy swój pierwszy depozyt – jego kwota będzie równowartością późniejszego bonusu.
  3. W przeciągu 4 kolejnych dni postawimy swój pierwszy zakład.
  4. Dokonamy obrotu pierwszego depozytu – konieczny jest czterokrotny obrót (dla przykładu: wpłacając 200 złotych musimy wydać 800 złotych na zakłady) na kuponach z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym równym 1.60. Mamy na to 30 dni.

Dopiero po spełnieniu wyżej wspomnianych warunków nasze saldo główne zostanie zasilone bonusem od depozytu, równym pierwszej wpłaconej kwocie. Aby więc wykorzystać go w pełni, powinniśmy wpłacić równo 2000 złotych.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Nowy bezpieczny zakład w Fortunie

Bezpieczny zakład w Fortunie, wcześniej wynoszący 100 złotych, urósł dwukrotnie. Obecnie firma zwróci nam nawet 200 złotych z pierwszego kuponu (dowolnego złożonego w ramach podstawowej oferty live i prematch, z wyłączeniem Wirtualnych Sportów), który okaże się przegrany. Jeśli będzie on wygrany, dostaniemy wygraną na nasze konto, tracąc jednocześnie możliwość sięgnięcia po bonus.

Aby maksymalnie wykorzystać bonus, powinniśmy przeznaczyć na nasz pierwszy kupon równo 227 złotych.

20 złotych freebetu w Fortunie

Bukmacher Fortuna wciąż daje możliwość pozyskania tak zwanego freebetu, czyli środków na zupełnie darmowy zakład, bez konieczności obrotu czy spełnienia jakichkolwiek warunków. Przyznawany jest on automatycznie po dokonaniu pełnej rejestracji (a zatem i weryfikacji dowodem) w postaci punktów w programie lojalnościowym firmy (2800 darmowych punktów). Te możemy od razu zamienić na 20 złotych, ewentualnie zbierać dalej, by móc wymieniać je na bardziej atrakcyjne nagrody – większe freebety lub specjalne bonusy.

Aby zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego, wystarczy dokonywać zakładów. Za każde 2 złote, które na nie przeznaczymy otrzymamy 1 punkt Fortuna Klub Plus.

poker online bez depozytu
Obstawianie legalnych gier karcianych w Betgames STS

Fortuna – na co wykorzystać bonusowe środki?

Środki bonusowe, które pozyskamy za pośrednictwem oferty bonusu od depozytu możemy wykorzystać w pełnej ofercie bukmachera. Bezpieczny zakład z kolei tyczy się wyłącznie głównej oferty (a zatem nie można z niego skorzystać w obrębie Wirtualnych Sportów).

Jeśli chodzi o ofertę główną bukmachera, ta obejmuje wiele dyscyplin sportowych. Można typować nawet mecze Euro 2021, które jeszcze przed nami. Z tych najpopularniejszych warto wymienić:

  • piłkę nożną – ta zawiera w sobie zarówno mecze na poziomie reprezentacyjnym (towarzyskie i te w obrębie wielkich turniejów), ale też ligowym. Piłka nożna traktowana jest poważnie w tej firmie. Fortuna wyróżnia się swoją ofertą na 1. Ligę polską, której jest tytularnym sponsorem – nie oznacza to jednak, że ogranicza się do niej, bo daje też dostęp do polskiej Ekstraklasy, hiszpańskiej La Liga czy włoskiego Serie A, ale i wielu innych lig z całego świata;
  • siatkówkę – typować możemy zarówno mniejsze, jak i większe wydarzenia w jej obrębie, w tym oczywiście zakłady na żywo, które w Fortunie są niezwykle popularne;
  • e-sport – bukmacher daje dostęp do niemal wszystkich gier z zapleczem e-sportowym; do najpopularniejszych należy League of Legends, CS: GO i Overwatch.

Jako że Fortuna jest bardzo doświadczonym operatorem, w obrębie jej oferty znaleźć można również wiele innych dyscyplin – rugby, żużel, ale i lotki czy snooker. W obrębie każdej z nich można nie tylko korzystać z bonusów, ale i obracać środki konieczne do jego pozyskania.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie