czwartek, 23 marca, 2023

Piłka nożna – niecodzienne zakłady do obstawiania

Bukmacherzy

Biorąc pod uwagę tę najpopularniejszą w tym momencie dyscyplinę – w naszym kraju – należy stwierdzić, że typerzy mogą zdecydować się na różne opcje do obstawiania. Okazuje się, że gracze mają szansę nie tylko typować, kto wygra cały mecz lub tylko pierwszą połowę. Najlepsze firmy hazardowe oferują również inne, mniej oczywiste zdarzenia, które także dają szanse naprawdę na duże zarobki. O kilku opcjach tego właśnie typu napisaliśmy poniżej.

nietypowe zakłady w piłce nożnej
Jakie są nietypowe zakłady na mecze piłki nożnej?

Kto otrzyma żółtą kartkę?

Nie brakuje graczy, którzy m.in. starają się przewidzieć, jaki zawodnik otrzyma żółtą – lub nawet czerwoną – kartkę w konkretnym spotkaniu. Jak analizować tego typu wydarzenia? Tutaj trzeba brać pod lupę wiele istotnych czynników. Najlepiej oczywiście decydować się na zawodników, którzy relatywnie często są karani przez arbitrów. Takie informacje można sprawdzać na różnych stronach związanych ze statystykami itp. Co jeszcze jest ważne? Zwracaj uwagę na to, czy piłkarz z Twojej drużyny jest w ekipie, która będzie częściej lub rzadziej w posiadaniu piłki. Łatwo wnioskować, który wariant jest lepszy. Najlepiej zdecydować się na zawodnika, który słynie z ostrej gry i zagra w meczu przeciwko ekipie mającej zazwyczaj spory procent posiadania futbolówki.

Poza tym warto typować graczy z klubu, który gra na wyjeździe. Czasami bowiem presja kibiców gospodarzy może wpłynąć na zachowanie sędziego… Jeśli jesteśmy już przy arbitrze, to nie powinno się bagatelizować również takiej osoby. Są sędziowie, którzy czasami dają kartki za wyjątkowo błahe przewinienia. Inni natomiast bardzo długo czekają z sięgnięciem do swojej kieszonki. Ten aspekt również trzeba przeanalizować, aby mieć jak największe szanse na wygrane.

betclic polska bonus za darmo
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Ilość rzutów rożnych w meczu

W profesjonalnych firmach hazardowych można również obstawiać tego typu wydarzenia. Okazuje się, że jest szansa naprawdę na duże oraz częste zarobki. W każdym szanującym się bukmacherze takie wydarzenia są zawsze dostępne z okazji konkretnej potyczki. Co zrobić, żeby wszystko tutaj dokładnie przeanalizować pod każdym możliwym kątem? Masz zamiar zagrać np. na over w tym temacie? W takiej sytuacji warto zdecydować się po prostu na takie ekipy, które często w kreowaniu akcji ofensywnych wykorzystują swoich bocznych obrońców oraz pomocników.

Należy również zwrócić uwagę na średnią statystykę związaną z liczbą strzałów w przeciągu jednego spotkania. Im więcej, tym pod tym kątem lepiej. Czasami bramkarz wyekspediuje piłkę na rzut rożny, czasami może być jakiś rykoszet. Trzeba zatem dokładnie sprawdzić rozmaite statystyki.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie