niedziela, 28 maja, 2023

Polecani bukmacherzy przez naszą redakcję

Bukmacherzy

Naturalnie większość bukmacherów ma dobrą ofertę, jednakże trzeba wziąć pod uwagę to, że niestety najlepszych może być tylko kilku. Dlatego też dziś przedstawimy ci bukmacherów, których uważamy za najlepszych w tym roku!

najlepsi bukmacherzy w polsce

Fortuna

Niewątpliwie Fortuna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce, a jednocześnie posiada niemalże największe udziały na Polskim rynku bukmacherskim (tylko STS posiada więcej). To także jeden z najbardziej wpływowych sponsorów polskiego sportu, a jego działalność została uhonorowana nagrodą Patrona Polskiego Sportu 2018 przez Przegląd Sportowy. Naturalnie wiele osób również kojarzy, że Fortuna jest sponsorem Legii Warszawa.

Niewątpliwie jedną z największych zalet operatora jest to, że jego aplikacja mobilna została wyposażona w wiele różnych funkcji, takich jak powiadomienia push, duża liczba statystyk, logowanie za pomocą Face ID oraz innych, przydatnych funkcji.
Choć jakość świadczonych przez nią usług jest niewątpliwie wysoka, to warto zauważyć, że Fortuna wciąż ma pewne braki, które warto poprawić. Na przykład to, że podczas zakładów na żywo wciąż potrzebna jest wtyczka Adobe Flash, która na dniach zostanie wyłączona z większości systemów komputerowych. Dodatkowo bukmacher nie pozwala na łączenie wydarzeń przedmeczowych z zakładami na żywo na kuponie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kolejną kwestią jest bonus na start. Owszem, mało który kod promocyjny na start jest mu w stanie dorównać (jednym z nich jest pzbuk kod bonusowy, który zawiera podobne promocje) lecz warunki obrotu bonusem są bardzo nieprzechylne dla początkującego gracza.

Legalny bukmacher STS

STS od dawna jest jednym z najlepszych bukmacherów na rynku. W sumie kontroluje około 50% polskiego rynku bukmacherskiego. Podobnie jak bukmacher Fortuna, jest bardzo aktywnym sponsorem, oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej i Polskiej Ligi Siatkówki.

Podobnie jak Fortuna, STS również przywiązuje dużą wagę do tego, co oferuje swoim klientom. Dzięki temu zapewnia wiele metod płatności, wsparcie 24/7, szeroką gamę wydarzeń i rynków, bardzo dobry dostęp do wirtualnych sportów oraz BetGames STS. Warto tu również wspomnieć o doskonałych zakładach na żywo, na które składają się liczne transmisje z wielu sportów. Jedyną wadą zakładów na żywo jest to, że nie można łączyć tego typu zakładów z zakładami przedmeczowymi.

Najsłabszym punktem tego bukmachera jest oczywiście oferta kursowa na mecze piłki nożnej. Naturalnie można tu posiłkować się bonusami, ale nawet etoto kod bonusowy pozwala niekiedy na lepszą ofertę kursową w piłce nożnej. Mimo to STS ma do zaoferowania szeroki wachlarz dyscyplin do obstawiania, szczególnie przykuwa uwagę rozbudowana sekcja e-sportowa, która jest jedną z najlepszych części polskiej branży i ma dużą liczbę transmisji i ofert na zakłady.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie