piątek, 29 września, 2023

Tenis u polskich bukmacherów – gdzie najlepiej obstawiać?

Bukmacherzy

Już od dziesiątek lat tenis jest jedną z najbardziej szanowanych, ale i popularnych dyscyplin sportowych. Jego olbrzymia popularność wśród kibiców nie pozostała bez echa w świecie bukmacherskim, w którym stanowi on element oferty głównej większości szanujących się operatorów. Również w Polsce każdy legalny bukmacher pozwala na typowanie go. Jak zatem znaleźć takiego, który dostosuje się do naszych wymagań i oczekiwań? Którzy bukmacherzy stwarzają najlepsze warunki do obstawiania tej dyscypliny i czym kierować się przy wyborze jednego z nich? To wszystkie pytania, na które odpowiedzi postaramy się udzielić w tym krótkim poradniku.

gdzie najlepiej obstawiać tenis
Który bukmacher ma najlepsza ofertę zakładów na tenis?

Wybór bukmachera z najlepszą ofertą na tenis

Chcąc realizować własne typy bukmacherskie na tenis w jak najlepszych dla nas warunkach, oczywistym jest, że musimy wybrać do tego właściwego bukmachera. Co oznacza tutaj słowo “właściwy”? Przede wszystkim pokrycie tejże dyscypliny. Naturalnym jest, że chcemy mieć dostęp do wszystkich spotkań w jej obrębie, w szczególności do turnieju, który nas interesuje. Zadbanie o jego pokrycie to jednak nie wszystko. Równie ważne w tym wszystkim okazują się bowiem również:

  • dostępne opcje bukmacherskie – nie każdy lubi realizować swe typy bukmacherskie w najbardziej popularny i standardowy sposób. Niektórzy lubią zakładać się o coś innego niż wynik spotkania. Ważne, abyśmy też mieli ku temu szansę – nawet jeśli na początku nie będziemy chcieli z niej skorzystać;
  • kursy bukmacherskie – to one sprawiają, że bukmacher jest dla nas atrakcyjny. Im większy kurs, tym większe nasze ewentualne wygrane – jest to więc czynnik najbardziej wymierny przy wybieraniu bukmachera do obstawiania tenisa;
  • bonusy i promocje – bardzo ważny element, dzięki któremu możemy do cna wycisnąć budżet, jakim dysponujemy i mieć pewność, że zrobimy to dobrze. Zwracajmy uwagę nie tylko na to, ile bukmacher jest nam w stanie dać, ale i na to, jakie są tego wszystkiego warunki;
  • aplikacja mobilna – często zdarza się tak, że musimy typować w biegu, jadąc z pracy lub też przebywając na wakacjach. Dobrze zaprojektowana aplikacja da nam łatwy i szybki dostęp do wszystkich funkcjonalności znanych z serwisu głównego danego bukmachera.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Ważny w tym wszystkim jest też to, jak wygląda serwis główny bukmachera i czy za jego pośrednictwem można szybko i łatwo znaleźć to, czego się szuka. Warto też zwrócić uwagę na ofertę na spotkania na żywo – jeśli chcemy obstawiać tenis ziemny w tym właśnie modelu musimy wiedzieć, że nie każdy legalny bukmacher w Polsce nam to umożliwia.

Legalni bukmacherzy z najciekawszą ofertą na tenis – przegląd

W naszym kraju działalność prowadzi kilkanaście podmiotów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy w większości traktują tenis jako jeden z podstawowych elementów ich oferty – nie oznacza to jednak, że możemy wybrać któregokolwiek z nich. Nie wszystkie firmy traktują tenis poważnie, część z nich stawia na e-sport, wydarzenia rozrywkowe czy polityczne. Powinniśmy bowiem zdecydować się na takiego, który stwarza najlepsze warunki do obstawiania. Poniżej przedstawiamy trzy nasze propozycje – sprawdzone i polecane przez nas.

STS – oferta na tenis

STS jest liderem na polskim rynku bukmacherskim. Nie dziwi zatem fakt, że dużą uwagę przykłada on do swojej oferty na tenis. Typy bukmacherskie w jego obrębie można realizować na opcjach z solidnymi kursami, zarówno przedmeczowo, jak i zakłady na żywo (jego pokrycie meczów tenisowych w tym modelu jest nienaganne). Buk proponuje również dostęp do darmowych transmisji wybranych spotkań, ale i do wartościowego bonusu powitalnego. Często organizuje też specjalne promocje związane ściśle z tenisem.

Betfan kod promocyjny na bonus
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Betfan

Na uwagę zasługuje również aplikacja mobilna STS, zaprojektowana w bardzo przemyślany sposób, będąca prawdziwym wzorem dla wszystkich innych bukmacherów. Pełna oferta bonusów dostępna na stronie www.sts.pl.

Fortuna – oferta na tenis

Fortuna to kolejny legalny bukmacher, który tenis traktuje bardzo dobrze, pokrywając zdecydowaną większość turniejów (w tym najpopularniejszy Wimbledon) i wydarzeń w ich obrębie. Daje dostęp do wielu opcji bukmacherskich, a większość spotkań pozwala obstawiać przedmeczowo oraz na żywo. Ciekawie prezentuje się pod kątem bonusów powitalnych (oferuje ich kilka), ale i programu lojalnościowego, za pośrednictwem którego nagradza… lojalność właśnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja mobilna Fortuny stoi na bardzo wysokim poziomie i pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji, które znajdują się również w jej serwisie głównym. Aplikacja dostępna na telefony z systemem Android i iOS, do pobrania ze strony www.efortuna.pl.

Betclic – oferta na tenis

Na przestrzeni lat Betclic wyrósł na jednego z liderów polskiego rynku bukmacherskiego. Tenis pokrywa w bardzo dobry sposób, zarówno ofertą przedmeczową, jak i tą na żywo. Każde spotkanie opatruje ciekawymi symulacjami, które pozwalają lepiej się w nim zorientować. Jego największym plusem jest czytelna szata graficzna, ale też bonus powitalny – nietypowy, bo skupiający się na tak zwanym cashbacku (nawet 550 złotych zwrotu za pierwszy zakład z kodem “KOD550“, jeśli ten będzie przegrany).

Podobnie jak w przypadku bukmachera Betfan online aplikacja mobilna Betclic stoi na wysokim poziomie i jest równie czytelna i intuicyjna, jak jego serwis główny. Działa bardzo szybko i można śmiało powiedzieć, że spełnia każde zadanie, jakie moglibyśmy przed nią postawić. Robi to w sposób wzorowy.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie