środa, 22 marca, 2023

Zakłady na żywo u najlepszych bukmacherów online

Bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie to coś, czym interesuje się coraz więcej kibiców – czy to upatrujących w tym zarobku, czy też nastawionych na zwiększenie emocji towarzyszących oglądaniu spotkań sportowych. Choć wiele spośród tych osób wybiera model typowania przedmeczowego, zazwyczaj wskazujący na ostateczny wynik danego spotkania, popularność typowania w modelu “live” stale rośnie. Jak typować na żywo, aby robić to skutecznie i z zyskiem? Na co zwracać uwagę i którego bukmachera wybrać właśnie w tym celu?

zakłady na zywo u  bukmacherów
Obstawianie zakładów na żywo u Polskich bukmacherów online

Zasady obstawiania na żywo u polskich bukmacherów

  1. Analizujmy przedmeczowo – nawet jeśli nie typujemy meczu przed jego rozpoczęciem, warto mieć pojęcie na temat tego, kto jest faworytem i jakie są mocne strony każdej z drużyn (albo zawodników, jeśli to nie jest sport drużynowy).
  2. Analizujmy na żywo – analizować musimy również obecną sytuację na żywo, korelując ją z naszą analizą przedmeczową. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza, że spotkania sportowe bywają nieprzewidywalne.
  3. Korzystajmy z aplikacji mobilnej – ta pozwala na szybką reakcję, a w typowaniu na żywo czas gra bardzo ważną rolę.
  4. Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie – jak się bowiem mówi, sam bukmacher jest bardzo dobrym typerem; pamiętajmy jednak, że i on się myli, a szansa na tak zwane “valuebety” jest w przypadku zakładów na żywa bardzo dużą.
  5. Nie typujmy za wcześnie – dajmy sobie czas na wyczucie tego, jak radzi sobie każda z drużyn na boisku i czy “czuje ten dzień”. Często forma danego dnia nie jest taka, jak mogłoby się wcześniej spodziewać.
poker online bez depozytu
Obstawianie legalnych gier karcianych w Betgames STS

Aplikacja mobilna a typowanie na żywo

Bardzo ważnym elementem w całym procesie obstawiania na żywo jest korzystanie z aplikacji mobilnej. Ta pozwala nam usiąść na kanapie czy w fotelu i skupić się na tym, co w tym wszystkim jest najważniejsze – śledzeniu przebiegu meczu i analizowaniu obecnej sytuacji w nim. To właśnie to, w połączeniu z wcześniej przeprowadzoną analizą ogólną, pozwala na podejmowanie wyłącznie trafnych decyzji.

Bukmacherska aplikacja mobilna to też możliwość błyskawicznego reagowania na wydarzenia na ekranie. Jeśli chcemy, możemy natychmiast skorzystać z funkcji Cashout, albo też wpłacić więcej pieniędzy na własne konto, aby zwiększyć kwoty, za które obstawiamy. Przede wszystkim jednak umożliwia nam obstawianie “w biegu”, nawet jeśli jesteśmy poza domem, a często w towarzystwie darmowych transmisji telewizyjnych na żywo.

Najlepsi polscy bukmacherzy z opcją typowania na żywo

Obstawianie na żywo w chwili obecnej jest możliwe u każdego bukmachera legalnie działającego na terenie Polski. Poniżej przedstawiamy tych, których oferta jest pod tym względem najciekawsza i najszersza.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

STS – oferta spotkań na żywo

STS to bardzo doświadczony, działający od przeszło 20 lat bukmacher, u którego od zawsze oferta spotkań na żywo była nie tylko rozległa, ale i mocno konkurencyjna. Na każde ze spotkań daje sporo opcji obstawiania z atrakcyjnymi kursami. Co bardzo ważne, pozwala na oglądanie transmisji na żywo. Za darmo, jeśli dane spotkanie będziemy obstawiać.

Polski bukmacher STS zapewnia też dostęp do dobrze zaprojektowanej aplikacji mobilnej, wyposażonej we wszystko, czego potencjalnie można byłoby od niej oczekiwać, w tym w rozległe statystyki, możliwość zarządzania własnym kontem i typowanie zaledwie kilkoma dotknięciami ekranu całej oferty zakładów, w tym również Betgames, który jest bardzo w Polsce popularny.. 

W tej chwil STS oferuje graczom specjalny bonus na obstawianie zakładów na żywo, pełna oferta dostępna na stronie www.sts.pl.

Fortuna – oferta spotkań na żywo

Oferta live bukmachera Fortuna – kolejnego z doświadczonych na polskim rynku operatorów – jest bardzo szeroka i obejmuje zdecydowaną większość większych wydarzeń sportowych z różnych dyscyplin. Zakłady na żywo zaliczają się do programu lojalnościowego, a w przypadku każdego dostępnego w tym modelu spotkania mamy do dyspozycji mnóstwo opcji, zależnych od momentu, w którym obstawiamy.

Fortuna na swojej stronie www.efortuna.pl daje też możliwość oglądania transmisji telewizyjnych spotkań, a także zapewnia dostęp do aplikacji mobilnej. Ta z kolei pozwala na sięganie po statystyki, obstawianie i zasilanie konta w sposób ekspresowy.

Betclic – oferta spotkań na żywo

Choć Betclic działa na rynku najkrócej z bukmacherów przedstawionych przez nas powyżej, prezentuje bardzo interesującą ofertę na spotkania na żywo. Każde z nich opatrzone jest dokładnymi statystykami, które można przeglądać w bardzo łatwy sposób, a które są niezwykle przydatne przy obstawianiu w tym modelu.

Firma bukmacherska Betclic, podobnie jak Betfan online słynie też z bardzo dobrze zaprojektowanej aplikacji mobilnej, której główną zaletą jest czytelność. Działa bardzo sprawnie i pozwala ekspresowo reagować na to, co rozgrywa się w danym spotkaniu. Każdy z meczów na żywo opatrzony jest specjalną wizualizacją, pozwalającą szybko zorientować się w sytuacji na boisku czy korcie.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
spot_img

Zakłady bukmacherskie